Силиконовая форма для приготовления батончик

70 ₴
- Нет в наличии
+380 (50) 254-72-29
- +380 (63) 819-94-84
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Силиконовая форма Батончик
Силіконова форма Батончик 3 шт. застосовується для випікання, відливання шоколаду, а також для формування мусових десертів, желе та заморожування.
Перед першим застосуванням форму треба вимити, дати просохнути. Заповнити до половини тістом, випікати в духовці. Можна заповнити мусом, сформувати десерт або цукерку та заморозити. Форма дає змогу уникнути прилипання тіста, а також легко витягти готовий виріб. Після застосування необхідно вимити та висушити.
Розмір готового виробу: 4.0х17.5х2.0 см.
Розмір планшета: 16.5х21.0 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Форма для сладостей |
| Состояние | Новое |
| Материал | Силикон |
| Длина | 205 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Высота | 15 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Форма | Прямоугольная |
- Цена: 70 ₴


